Reklam'im AÇILDI

Reklam.im NİHAYET YAYINDA Kayıt İçin Tıklayınız

Arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce tasarladığım reklam sistemini nihayet hayata geçiriyorum.Bu sürecin çeşitli aksaklıklar nedeniyle bukadar uzaması aslında iyide oldu.Çünkü bu süreçte reklam piyasasını izleme imkanı buldum ve böylece daha kaliteli bir hizmet vermek için zemin oluştu.

Piyasada şuan hemen hemen tüm reklam sistemleri PERFORMANSA DAYALI.Hal böyle olunca kullanıcıların taleplerinin SABİT ORANLI bir popup sistemi olduğunu gözlemledim.

Bu yüzden yaklaşık 15 gündür çeşitli içeriklerle testler yaptım ve sizlere SABİT ORANLA birgün farklı birgün farklı olmayan temiz bir reklam hizmeti sunuyorum.Aslında bu tür bir projeye girme sebebim yıllarca bu sektördeyim.r10 u üyelerin taleplerini iyi bildiğimi düşünüyorum.Güvenilir bir zemine ihtiyaç duyulduğunu gördüm.Bu ihtiyacı karşılamak hedefim.

Reklam.im ORANLARI NEDİR ?

Oranlar "Sabit" olması açısından piyasa şartlarına göre elbette biraz düşük gelebilir ancak ne kazanacağını bilmek isteyenler için Reklam.im Oranları;
(Fakat unutmayın herhangi bir kesinti yok.Yani 0,60 oranına %33 kesintiyi eklediğinizde yaklaşık 1 ytl ye ulaşır)

Reklam.im SAYMA PERFORMANSI NASILDIR ?

Reklam.im diğer reklam şirketleri ile hemen hemen aynı oranlarda sayar.Bunun sebebi gerçek oranların bu olmasından kaynaklanıyor.Yani 10 bin hiti olan bir web sitesinden 10 bin ya da 9 bin popup açılması mümkün değildir.Biz bu süreçte yaptığımız testlerde eksik saydığı idda edildi ve o sayfalara sayyac koyarak gözlemledik.1 tane bile eksik sayılmadığını gözlemledik.10 bin hitli siteden alacağınız performans Maksimum 6-7 bin hittir.Sayfaların sayma performansı daha çok sayfada tıklanacak öğelerin çokluğuyla alakalı.Çünkü Blocker lere yakalanan Popuplar genelde sayfaya tıklanmazsa hiçbir anlam ifade etmez.Birisi sayfaya tıklamalıki açılsın.Açılan Her popup reklam.im de sayılır.(Yinede ilerleyen günlerde ciddi şekilde bu sayma performansından tatmin olmayan yada saymadığını idda eden arkadaşlar olursa kendilerine özel sayfa hazırlanıp sayyac ile direk test yapabiliriz)

Açıklamaları bukadar uzun tutma sebebim üyelerin talep ve sıkıntılarını biliyorum ve bu sıkıntıları reklam.im de yaşamayacakları konusunda samimi olmaya çalışıyorum.


Reklam.im YAYINCI KURALLARI NEDİR?

Yayıncı kuralları en muhim kısım.Tüm herkes lütfen bu kuralları okuyarak reklam yayınlasın.Daha sonra bu kuralları ihlal edip banlanan yayıncılar gelip burada konu açarsa üzülürüm.Ben istiyorumki hepberaber güzel bir yayın ağı geliştirelim.Herkes samimi olsun.Kurallara uysun.Hile yapmasın.3 kuruş fazla kazanacak diye piyasayı öldürmesin.
-----------------------------------------------------
Yayıncı Kuralları ;

  1. Her siteniz için panelden farklı kod oluşturmanız gerekmektedir.Bir siteniz için oluşturduğunuz kodu başka bir web sitenizde kullanamazsınız.
  2. Çok Önemli!Reklam.im den aldığınız popup kodunu koyduğunuz web sitesinde başka herhangi bir popup reklam kullanılmamalıdır. Yani sitenizde sadece 1 adet popup kodu açılmalıdır(Aynı zamanda benzer içerikde farklı firmaların splash ve popuplarını reklam.im popup ve splash ları ile beraber kullanamazsınız.Örneğin sitenizde Kontörle alakalı splash var ve bizim Popup içeriğimiz kontörle alakalı bizim popup reklamımızı sitenize koyamazsınız.).Bu kuralı ihlal eden kullanıcıların hesapları ödeme yapılmaksızın kapatılır.
  3. Web sitesizde Reklam.im panelinden aldığınız Splash ve Popup kodunu aynı anda kullanamaz yasaktır. Bu kuralı ihlal eden kullanıcıların hesapları ödeme yapılmaksızın kapatılır.
  4. Panelden aldığınız kodları üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan kullanmanız gerekmektedir.
  5. İllegal uygulamalar ile haksız kazanç sağlayan yayıncılar(örneğin frame açmak,sahte tık,kullanıcıları yanlış yönlendirme,ve çeşitli illegal yazılım kullanımları) hiçbir şekilde uyarılmaksızın ödeme yapılmadan sistemden uzaklaştırılır.Aynı zamanda Türkiyeden yasaklanmış veya yoğunluğu yabancı hit olan web sitelerinde de reklam.im reklamlarının yayınlanması kesinlikle yasaktır.
  6. Tüm Reklam.im yayıncıları yukarıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

-----------------------------------------------------
Reklam.im Sabit Oran yayıncılığı yapsa bile , çok iyi kazandıran web sitelerine özel oran verir.Kötü kazandıran sitelerin oranlarını DÜŞÜRMEZ! Ancak hiç kazandırmayan türden sitelere ödeme yapılarak! sistemimizden çıkarılır.

Ayrıca POPUP PPA hizmetiyle iyi kazançlar elde edebilirsiniz.Özel soru sayfası ve Kazanç sayfalarıyla iyi gelirler elde edildiği gözlemlenmiştir.Popup ppa ile garanti kazanç sağlamanız mümkündür.

-----------------------------------------------------


Reklam.im NE ZAMAN ÖDEME YAPAR ?


  • Reklam.im ödemeleri her ayın 1-10 u arasında yapılır.
  • Aylık kazancı 10 ytl yi aşan her yayıncıya ödeme yapılır.
  • Eğer bir yayıncı ay sonuna kadar iletişim ve banka hesap bilgilerini güncellememiş ise ödemeleri sonraki ay'a devredilir.


------------------------------------------------------


Her türlü sorunuzu veya istek/eleştrinizi bu konu altından bildirebilir iletisim@reklam.im adresinden Msn veya Mail'den her türlü destek alabilirsiniz.


Hayırlı ve Bol Kazançlar Dilerim.
Reklam.im | Senin kazanç kapın, benim reklamim !

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !